W jaki sposób ?

Zbadamy zdolność kredytową

Opowiesz nam o sobie, oraz Twojej sytuacji finansowej, a my powiemy Tobie w których bankach masz zdolność kredytową

Porównamy oferty

Każdy bank posiada więcej niż jedną ofertę kredytu hipotecznego. Przedstawimy Ci ich plusy i minusy, a Ty dokonasz wyboru.

Opowiemy o nich

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów, podzielimy się naszą wiedzą żebyś mógł świadomie wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Pomożemy zebrać dokumenty

Przygotujemy dla Ciebie, kompletną listę dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu, oraz podpowiemy Ci jak najszybciej zorganizować dokumenty.

Złożymy wnioski do banków

W jednym miejscu i na jednym spotkaniu podpiszesz wnioski do wybranych przez Ciebie banków, a my złożymy je za Ciebie.

Obsłużymy proces kredytowy

Będziemy monitorować postępy analizy kredytowej i w razie problemów pomożemy je rozwiązać, o czym na bieżąco będziesz informowany.

Doprowadzimy do wypłaty kredytu

Umowę podpiszesz w banku który zostanie przez Ciebie wybrany, a my dołożymy wszelkich starań aby wszystkie warunki do uruchomienia kredytu zostały spełnione jak najszybciej.

Przygotujemy Cię do kredytu

Jeżeli na dzień dzisiejszy nie możesz otrzymać kredytu, powiemy Ci dokładnie co zrobić aby za 3 miesiące złożyć wniosek, który zakończy się sukcesem.

Przeniesiemy Twój kredyt

Jeżeli masz już kredyt hipoteczny sprawdzimy czy możesz zaoszczędzić przenosząc go do innego banku. Nic Cię to nie kosztuje, a sporo możesz zaoszczędzić.

Skontaktuj się z nami

0
Banków w jednym miejscu
0 lat
Doświadczenia
0
Obsłużonych klientów

Najczęściej zadawane pytania

Udokumentować dochód oraz posiadać zdolność i wiarygodność kredytową.

Za każde pożyczone 100 000 zł miesięczna rata wyniesie około 400 zł.

Zależy to od wielu czynników. Od momentu złożenia wniosku do momentu uruchomienia kredytu może minąć od 2 tygodni do 2 miesięcy.

Przed złożeniem  wniosku warto sprawdzić 3 główne bazy danych do których zaglądają Banki: KRD.pl, BIK.pl, BIG.pl

Dochód z tytułu działalności gospodarczej banki akceptują od 12 miesięcy prowadzenia działalności.

Prowizja bankowa na rynku kredytów hipotecznych wynosi od 0% do 5%. Co ciekawe, czasami warto zapłacić większą prowizję, żeby mieć tańszy kredyt.

Jeżeli pracujesz na podstawie umowy zlecenie od ponad 6 miesięcy w jednej firmie, to znajdzie się bank który zaakceptuje Twój dochód. Jeżeli pracujesz ponad 12 miesięcy, to prawie każdy bank zaakceptuje Twój dochód.

Tak, możesz dostać kredyt hipoteczny nawet na 35 lat. Jeżeli pracujesz co najmniej od 3 miesięcy i Twoja umowa jest ważna na co najmniej 6 miesięcy do przodu.

Zależy to od wielu czynników. Jak zdecydujesz się na współpracę z nami, to dostaniesz od nas kompletną listę dokumentów których wymagają banki.

Chcesz porozmawiać?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą.